Bydlení v Mrákově u Domažlic

Lokalita: Domažlice - Mrákov
Typizace: od 38m2 do 84 m2, d 1+kk do 3+kk
Cena: od 860.000,- Kč do 1.775.000,- Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.pubec.cz/byty-mrakov
Prodejce:
Bydlení v Mrákově u Domažlic

Třípodlažní bytový dům bude situován v okrajové části obce Mrákov vzdálené jen 7 km z centra Domažlic. Výstavbou, která bude zahájena na jaře roku 2009, vznikne v I. etapě celkem 8 bytových jednotek s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk s užitkovou plochou od 38 m2 do 84 m2. K některým bytům ve II. a III.NP náleží také balkóny, u přízemních bytů je možno vybudovat předzahrádky. Dům bude napojen na veškeré inženýrské sítě. V obci je k dispozici základní občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy a pošty. Dopravní spojení s Domažlicemi zajišťují pravidelné autobusové linky. Dokončení I. etapy je plánováno na 1. čtvrtletí roku 2010.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů