Bydlení v Hostivaři

Lokalita: Praha 10 - Hostivař, Švehlova
Typizace: od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 891 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bydlenivhostivari.cz/
Prodejce:
Bydlení v Hostivaři

Jen málo projektů nabízí nové bydlení přímo ve městě a nikoliv na jeho okraji - My Ano. Nový bytový projekt Hostivař zcela unikátně kombinuje přednosti vynikající dopravní dostupnosti s blízkostí přírody a možností bohatého vyžití ve volném čase. Nachází se v nově vybudované ulici Vladycká, ústící do ulice Švehlova a Zemské právo, v klidném místě s veškerou občanskou vybaveností vzdáleném pouze několik minut od obchodního centra Park Hostivař, v lokalitě dostupné jen 10 minut do centra Prahy. Pokračujeme s realizací dalších 2 bytových domů pod označením A a C. K dispozici je široké spektrum bytů od 1+kk do 4+kk. Tato poslední etapa navazuje na velmi úspěšnou realizaci objektu DE s 92 byty a právě dokončovanou realizaci objektu B s 23 byty. Přednosti tohoto projektu jsou zejména: Snadné financování, intimní bydlení v pouze 5 ti podlažním cihlovém domě, vysoký standard, velké balkony, účelné dispozice, garážová stání, předzahrádky, snadná dostupnost 10 minut do centra, 5 minut do lesoparku a v neposlední řadě velmi výhodné ceny.

Klidné místo v Praze jen pár minut od přírodního parku Hostivař, 200 m od budoucí stanice Metra, 7 min. ke stanici Skalka, několik minut pěšky od zábavního a nákupního centra Park Hostivař.

Již třetí etapa úspěšného projektu - ETAPA AC. V první fázi etapy AC vznikne v budově A celkem 58 nových exkluzivních bytových jednotek. V zápětí bude na společné garážové podnoži postaven i bytový dům C, který nabídne nový domov pro 60 spokojených majitelů nových bytů.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů