Bydlení u Brna

Lokalita: Blansko -
Typizace: 2+kk - 4+kk, 56 - 116m2
Cena: od 1 598 277 Kč do 2 688 299 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Bydlení u Brna

Prodej nově budovaných bytových jednotek o velikostech 2+kk - 4+kk. Rekonstrukce bytového domu se nachází podlíž jedné ze zajímavostí Adamova - kostela svaté Barbory z roku 1857.
Město Adamov leží v sevřeném zalesněném údolí n soutoku Křtinského potoka a řeky Svitavy, asi 5 km jižně od Blanska. Ve městě žije kolem 5000 obyvatel, zejména na sídlištích Horka a Ptačina. Adamov má velmi dobré vlakové spojení s Brněm, ve městě je škola, zdravotní středisko a obchodní dům. Adamov je ideálním výchozím místem pro poznání střední části Moravského krasu. Městem prochází několik turisticky značených cest a cyklotras. Rovněž zde začínají dvě naučné stezky (Cesta železa Moravským krasem a Josefovské údolí).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů