Bydlení Zbraslav

Lokalita: Praha 5 - Zbraslav, K Vejvoďáku
Typizace: 161 m2
Cena: od 8,5 mil vč. DPH
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bydlenizbraslav.cz/
Prodejce:
Bydlení Zbraslav

www.bydlenizbraslav.cz

Jedná se o novou stavbu s pěti samostatnými řadovými domy umístěnou na nevelkém pozemku na klidném místě v sousedství rodinných domů a zahrad. Kvalita místa pozemku je daná polohou v již léta existující uliční síti a zástavbou vil a rodinných domú s velkými stromy a vzrostlou vegetací okolo. V těsné blízkosti je louka, lesy a turistické trasy vyzívající k pohybu v přírodě. Ideální je si pořídit psa nebo kolo. Poloha místa je na kopci slibující daleké výhledy do okolí z horního patra, především na protilehlé kopce v údolí řeky Vltavy a Berounky.

Objekt je situován podélně s ulici K Vejvoďáku poblíž malé památné kapličky. Z této uličky jsou realizovány samostatné vstupy do jednotlivých domů a společný vjezd rampou do suterénních společných garáží pro 10 os. vozidel. Z druhé strany objektu je počítáno s chráněnými privátními zahrádkami a terasami. Domy jsou v nejvyšším patře zakončeny penthausy a navazujícími terasami.

Vlastní dům nabízí v přízemí hlavní obytnou plochu s možnosti úplného otevření do zahrádky, jídelní kout, samostatnou kuchyni, předsíň, toaletu a schodiště. V patře jsou tři ložnice, koupelna, šatna a schodiště do penthausu. Tento je možný využit jako malou garsonieru, atelier, pracovnu nebo další pokoj. V suterénu kromě pohodlného parkování jsou navržené větší sklepní kóje. Obytná plocha domu je 161 m2 s terasami a penthausem. Celková užitková plocha s garážemi a sklepní kójí je 254 m2.

Tento objekt velmi zdařile navržený panem architektem Romanem Roupcem nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi a pro ty z Vás, kteří chtějí bydlet v místě, které poskytne prostor pro odpočinek a současně zajistí v lokalitě standardní občanskou vybavenost na vysoké úrovni. Bydlení uprostřed přírody zaručuje klid a pohodu, rychlá dostupnost do centra Prahy zase profesní uplatnění, školy, sport, kulturu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů