Bydlení Pod Vinohradem

Lokalita: Praha 4 - Bráník, Pod Vinohradem
Typizace: od 36 m2 do 112m2, od 1+kk do 3+kk
Cena: od 2 669 540 Kč do 7 322 870 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.byty-branik.cz/nove-byty-praha.html
Prodejce:
Bydlení Pod Vinohradem

Vítejte v Praze 4 - Braníku, Pod Vinohradem!
Připravujeme zde pro Vás výstavbu nových bytů v klidné lokalitě v ulici Pod Vinohradem v Praze 4 Braníku.

Bytový projekt je určen především pro klienty, kteří touží bydlet v moderním, komfortně vybaveném novém bytě, který jim poskytne dostatečnou dávku soukromí a zároveň pocit sounáležitosti se sousedním okolím. Bytový dům bude citlivě začleněn do starší zástavby. Nabízí kompromis mezi bydlením v domku v okolí Prahy a bytem v centru Prahy. Pro nové obyvatele odpadnou problémy s náročným dojížděním do zaměstnání, s dopravou dětí do školy a cestami za nákupy, ale zároveň tato lokalita poskytuje dostatečné „zelené“ zázemí v poklidné městské čtvrti Prahy 4 - Braník, rozsáhlé možnosti sportovního i kulturního vyžití v blízkém okolí a v neposlední řadě bezproblémové parkování.


Objekt bude vybudován v uličním bloku ulice Pod Vinohradem a bude vymezen ulicemi U Staré pošty a Mezivrší.


Bytový dům bude mít 4 nadzemní podlaží a dvě podzemní podlaží s cca 30-ti byty o velikostech od 36 m2 do 112m2 s bytovými jednotkami typu 1+kk až 3+kk. V suterénu budou umístěna garážová stání a sklepy. Součástí většiny bytů je balkon, terasa nebo předzahrádka. Zejména byty v nejvyšších patrech poskytnou kvalitní výhled na Prahu. Předzahrádky bytů z prvního nadzemního podlaží jsou orientovány do klidného zeleného vnitrobloku.
Ke každému bytu náleží minimálně jedno vlastní garážové parkovací stání. Standardní vybavení bytů bude výhradně od kvalitních tuzemských i zahraničních dodavatelů. Jedná se tedy o komorní bytový projekt, který svým pojetím zaručí zajímavou investici do budoucna.

Bytový dům bude mít dva samostatné vchody jeden z ulice U Staré pošty a druhý z ulice Mezivrší, každý vchod je vybaven vlastním výtahem a schodištěm. Suterénní prostory garáží a sklepů budou společné pro obě části domu.

Hledáte-li byt v dosahu centra Prahy a přesto dýchající poklidnou a osobitou atmosférou jste na správném místě! Hledáte-li zajímavou investiční příležitost, vítejte v Praze 4 Bráník!

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů