Brno-Slatina - bytové domy (domy A+B)

Lokalita: Brno - Ulice Křehlíkova
Typizace: 1+kk - 3+kk. 26 - 73 m2
Cena: 1 883 360 Kč - 2 099 230 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bydlenibrno.cz
Prodejce:
Brno-Slatina - bytové domy (domy A+B)

Společnost BEMETT představuje svůj další projekt. Jedná se o bytové domy Brno-Slatina. Ve východní části Brna bude v rámci první etapy projektu vybudováno 76 bytů ve velikostních kategoriích od 1+kk po 3+kk a o výměře 26 až 73 m2. Celkem zde postupně vyroste přibližně 150 bytů. Zaváděcí ceny bytů se pohybují v rozmezí od 26 000 do 32 500 korun za metr čtvereční, což odpovídá průměrné ceně kolem osmadvaceti tisíc korun za metr čtvereční.

Celý projekt je situován na rovinatém pozemku a plynule naváže na stávající zástavbu rodinných domů. Všechny byty o velikostech 1+kk až 3+kk jsou doplněny balkonem, terasou či předzahrádkou. Jejich součástí jsou také sklepy a venkovní parkovací stání. Do celého komplexu budou zahrnuty i nebytové prostory určené pro obchody a služby. Okolí bude poskytovat dostatek zeleně v parkové úpravě a zejména vnitrobloky budou sloužit jako klidová zóna pro odpočinek i hry dětí.

Městská část Slatina leží na východním okraji Brna. Mezi výhody této lokality patří dobrá dopravní dostupnost, ale i velmi dobrá občanská vybavenost. V nejbližším okolí se nachází mateřská, základní a střední škola, Městský úřad, ordinace praktického lékaře, pošta, kino, obchody, restaurace, několik sportovních areálů a mnoho dalších služeb. Snadno dostupné je rovněž nákupní a zábavní centrum Shopping park Brno či nedaleký nájezd na dálnici. Slatina je ideální místo pro ty, co chtějí spojit bydlení v klidné lokalitě v dosahu přírody i vymožeností moderní doby.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů