Britská čtvrť

Lokalita: Praha - Stodůlky, Jeremiášova
Typizace: od 1+kk do 4+kk od 34 m2 do 110 m2
Cena: od 2 148 899Kč do 7 958 199,-Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.britska.finep.eu/synweb/docs/uec_index.aspx
Prodejce:
Britská čtvrť

V několika příštích letech postupně vznikne v okolí projektu Britská čtvrť celá řada dalších originálních a architektonicky odlišných rezidenčních projektů.

Již v první etapě projektu Západní Město bude postaveno, kromě rezidenčních projektů, také vlastní centrální náměstí se spoustou zeleně a volnočasových aktivit, např. kaváren, obchodů a služeb, restaurací nebo fitness studia. Dominantou náměstí budou ustupující věže popnuté zelení a hustá stromořadí lemující obě strany náměstí. V jeho centrální části bude zprovozněn vstup na metro "Stodůlky". Na náměstí plynule naváže nový rozlehlý park s několika sportovišti pro malé i velké a vodní plochou. Rozloha parku a náměstí bude srovnatelná s Václavským náměstím. Předpokládaný termín dokončení projektu Britská Čtvrť je naplánován na rok 2010.

Pražské Stodůlky patří mezi dynamicky se rozvíjející městské části disponující bohatou občanskou vybaveností a vynikajícím spojením do centra Prahy. Nespornou výhodou je blízkost oblíbeného nákupního střediska AVION shopping park, které je vzdáleno pár minut chůze od projektu. Najdete zde celou řadu obchodů, z nejznámějších jmenujme například TESCO či IKEA. Nedaleko se také nachází další nákupní centrum Metropole Zličín. Zde najdete kromě desítek obchodů, služeb a restaurací také oblíbené multikino. Velkou výhodou lokality je také snadná dosažitelnost špičkového zdravotnického servisu v nemocnicích Na Homolce a Motole

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů