Botanica III etapa

Lokalita: Praha 5 - Jinonice , Pekařská
Typizace: 3+kk, 4+kk od 85m2 do 119m2
Cena: od 5 357 820 Kč do 9 200 322 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: byty i rodinné domy
WWW: http://www.skanskareality.cz/
Prodejce:
Botanica III etapa

Zeptejte se odborníka – nejlepší je Botanica!

Třetí fáze výstavby Rezidenční čtvrti Botanica v Praze 5 - Jinonicích vám nabídne vše, co očekáváte od kvalitního a moderního bydlení. Rodinné domy budované v nadstandardní kvalitě vám zajistí maximální pohodlí a klid. Při projektování Rezidenční čtvrti Botanica byl kladen důraz především na přírodní prvky. Areál zaujme velkým množstvím zeleně, která postupně přechází v rozlehlý přírodní a rekreační park, ideální pro aktivní odpočinek.

Připravujeme tři typy rodinných domů: čtyři domy v dvojdomech, dvacet atriových domů a dvanáct řadových rodinných domů. Rodinné domy jsou navrženy se dvěma nadzemními patry a zčásti podsklepené, pouze atriové domy budou bez podsklepení. Všechny objekty jsou projektovány s plochou střechou. Pro domy budou charakteristické atraktivní fasády v kombinaci dřevo a omítka, jež tak opticky dotvoří příjemné parkové prostředí, kterým se lokalita pražských Jinonic vyznačuje. Všechny domy budou vybaveny nezbytným technologickým zařízením.

V rámci úspěšné první etapy výstavby Rezidenční čtvrti Botanica vznikly čtyři bytové domy, osm řadových domů a dvanáct dvojdomů. Součástí byly také bytové objekty S a T s celkovým počtem 134 bytových jednotek a bytové objekty P a Q s celkovým počtem 124 bytových jednotek. Druhá etapa pak byla zahájena v květnu letošního roku prodejem bytů ve třech bytových domech a v září prodejem 26 rodinných domů.

Zahájení výstavby rodinných domů: jaro 2007
Předpokládané dokončení stavby rodinných domů: léto 2008

Zahájení výstavby bytových domů: léto 2007
Předpokládané dokončení stavby bytových domů: začátek 2009

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů