Bohdalec

Lokalita: Praha 10 - Michle, Popovická
Typizace: 1+kk – 6+kk, 48 – 187 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: 10% sleva do 30.4.2009, k nastěhování
WWW: http://www.praha-byty.cz/cz/nove/projekty/bohdalec-–-i.etapa/projekt.html
Prodejce:
Bohdalec

Nový bytový projekt Obytný soubor Bohdalec bude umístěn na rozhraní Michle a Záběhlic v Praze 4 naproti nákupnímu středisku Kaufland. Předpokládaný termín dokončení duben 2009.

Nyní sleva 5% na každý byt, platí do odvolání. Obytný soubor nabízí vynikající dopravní spojení do centra města ale také rychlý nájezd na magistrálu a jižní spojku, popř. dálnici. V blízkosti se nachází stanice autobusu č. 188 (Pankrác, Strašnická, Skalka, Roztyly a Opatov) a tramvaje č. 11 (I.P. Pavlova). Nespornou předností nového projektu je také veškerá občanská vybavenost (nákupní středisko Kaufland) a rozsáhlá možnost nákupů a zábavy v centru EDEN a v nedalekém obchodním a zábavním centru Chodov. Sportovně založení klienti ocení nedaleké sportovní centrum Hamr (tenis, squash, aerobic, atd.), plavecký stadion Slavia, atd. Rodiny s dětmi jistě ocení nedaleké mateřské, základní, ale i střední školy a především blízkost zdravotnických zařízení.

Obytný soubor bude rozdělen na 2 etapy. I. Etapa bude mít 3 samostatně stojící bytové domy (A, B a C) s ustupujícím podlažími, počet podlaží se bude měnit v závislosti na terénu. Tato etapa bude mít cca 200 bytových jednotek 1+kk - 6+kk, tj. 48 m2 - 187 m2. Garážová stání se budou nacházet v suterénu objektu A a dále na ně bude navazovat tzv. Parkovací sokl, který bude umístěn mezi objektem A a B. V podzemních podlažích bytových domů se budou nacházet sklepní kóje. Většina bytů má balkony nebo terasy a některé z bytů budou mít ještě prostorné předzahrádky.Byty budou zděné, vybaveny evropským standardem např. obložkové zárubně, plastová okna, plovoucí podlahy apod. nebo si klienti mohou zvolit nadstandardní úpravy podle svých vlastních představ. Ve II. Etapě se počítá s výstavbou polyfunkčního domu D.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů