Biografy Barrandov

Lokalita: Praha 5 - Hlubočepy, Ulice Štěpařská/Högerova
Typizace: 1+kk - 4+kk, 30 - 103 m2
Cena: 1,6 - 2,9 mil.
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.biografy.cz
Prodejce:
Biografy Barrandov

Projekt Biografy Barrandov roste v místech ulice Högerova. Je architektonicky tím nejlepším v této lokalitě. Interiéry bytů nepostrádají žádný z kvalitních prvků příjemného bydlení. Velké místnosti, prostor pro šatny a vestavěné skříně, balkony a terasy. To vše je důkazem toho, že bydlet znamená především kvalitně žít. Tento projekt v blízkosti přírody stejně jako centra hlavního města přináší spoustu variant bytů.

Barrandov - oblast pražské čtvrti Hlubočepy - se může pyšnit bohatou historií. Skála nad řekou nese jméno světoznámého francouzského badatele a učitele, Joachyma Barrandeho, který se zásadní měrou zasadil o rozvoj paleontologie. Ve dvacátých letech minulého století zde bratři Havlové začaly uskutečňovat svůj velkolepý plán výstavby filmových ateliérů a malého zahradního města. Po dlouhou dobu rozvoje byla tato oblast místem, kam pražané mířili za svými víkendovými výlety. Lákala je noblesa filmového světa, kde se ve 30. a 40. letech 20. století scházely nejvýznamnější osobnosti tehdejšího společenského života. Ale byla to i krása zdejší přírody a mnoho možností odpočinku.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů