Biografy Barrandov

Lokalita: Praha 5 - Hlubočepy
Typizace: od 30m2 do 110 m2
Cena: od 3 104 358 Kč do 10 690 818 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bonusgroup.cz/Novostavby/bonusgroup-biografybarrandov.aspx
Prodejce:
Biografy Barrandov

Projekt Biografy Barrandov roste v místech ulice Högerova. Je architektonicky tím nejlepším v této lokalitě. Interiéry bytů nepostrádají žádný z kvalitních prvků příjemného bydlení. Velké místnosti, prostor pro šatny a vestavěné skříně, balkony a terasy. To vše je důkazem toho, že bydlet znamená především kvalitně žít. Tento projekt v blízkosti přírody stejně jako centra hlavního města přináší spoustu variant bytů, ze kterých si můžete vybrat právě teď.

První etapa projektu má dvě fáze. První je bytový dům Hugo. S celkovým počtem 79 bytů nabízí největší výběr variant v různých velikostech od 30 m² až po mezonetové byty s velkou střešní terasou. Druhou fází je dům Adina, podstatně menší s celkovým počtem 17 bytů.

Biografy jsou typickým příkladem projektu, kde je patrný důraz na celkovou harmonii. Bytové domy budou pětipodlažní s balkóny a terasami a jsou navrženy tak, aby vytvořili pro budoucí obyvatele příjemný výhled do zeleně, která je v centru projektu jako otevřený dvůr a plní funkci odpočinkové oblasti. Okolí nabízí spoustu příležitostí pro výlety do přírody Prokopského i Dalejského údolí. A tak návratem domů zde kontakt s přírodou a zelení nekončí. Samozřejmostí je i dětské hřiště.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů