Belarie Park Modřany

Lokalita: Praha 4 - Modřany, Mezi vodami
Typizace: od 1+kk do 3+kk, od 44 m2 do 85m2
Cena: od 2.153.000 Kč do 6.080.000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realitkacs.cz/cs/katalog-nemovitosti/vsechy-kraje/?fulltext=Belarie
Prodejce:
Belarie Park Modřany

Novostavba bytového komplexu v atraktivní lokalitě na břehu Vltavy.V bezprostřední blízkosti je řada sportovišť v přírodním prostředí, např. golfové hřiště, tenisové kurty, fitnes-centrum.
Architektura bytového objektu propojuje jeho historii se současností. Zakomponováním části historických budov a jejich dostavbou přináší do lokality intimnost prostředí i komfort s dostatkem prostoru pro obyvatele a návštěvníky. Elipsovitá věž vyrůstající nad budovou určuje střed budoucího bytového souboru a vytváří v tomto místě novou dominantu a orientační bod viditelný ze širokého okolí. Materiály a barvy použité na fasády, balkóny, lodžie a terasy dávají budovám specifický vzhled a nezaměnitelný charakter. Současně architektura budovy dále rozvíjí moderní výraz nové zástavby prezentovaný v místě již stojící novostavbou budovy vedení Nestlé.
Lokalita nabízí atraktivní bydlení v otevřeném prostoru širokého údolí s rozhledem na panoráma zalesněných vrcholů na západě, k vilové zástavbě na východě a přes Modřanský les, chuchelské závodiště až po okolí Berounky. V bezprostřední blízkosti areálu BelariePark je řada sportovišť v přírodním prostředí, např. golfové hřiště, tenisové kurty, fitnes-centrum. K oblíbeným vycházkám patří také nedaleká přírodně chráněná oblast Modřanská rokle. Občanskou vybavenost poskytuje nedaleké centrum starých Modřan se širokou sítí obchodů, supermarketem Billa a Albert, školami, poštou, poliklinikou, různými službami apod. Předností lokality je rychlé dopravní spojení s centrem města tramvajemi 3, 17, 21 i snadný přístup pro automobilovou dopravu s napojením na komunikace do centra, na městský okruh a výpadové trasy dálnic a rychlostních komunikací. Protipovodňová ochrana realizovaná Magistrátem hl.m. Prahy tuto oblast zařazuje mezi území nezaplavovaná.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů