Barrandov Hills

Lokalita: Praha 5 - Hlubočepy, Geologická
Typizace: od 69m2 do 170 m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 3 905 500 Kč do 8 463 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.barrandovhills.cz/
Prodejce:
Barrandov Hills

Nezmeškejte ten správný okamžik pro Vaše bydlení na vrcholu.
Po úspěšné realizaci výstavby první etapy zahajujeme prodej druhé etapy projektu Barrandov Hills.

Architektonické řešení projektu dokonale spojuje ráz krajiny s požadavky klientů a naplňuje tak představu moderního rezidenčního bydlení. Obyvatelé vyšších pater se mohou nechat inspirovat výhledem na Prokopské údolí a pražské střechy. Téměř všechny byty nabízejí možnost trávit příjemné chvilky na terasách, balkonech nebo v prostorných předzahrádkách. V projektu Barrandov Hills II. můžete vybírat byty v menších činžovních villách nebo v sedmipodlažních domech.

Barrandov Hills II. nabízí 115 bytů, na většině pater se nacházejí pouze 3 byty. Výběr bytů začíná od 1+kk s efektivně vyřešeným uspořádáním a výbornou orientací, dále 2+kk, 3+kk, 4+kk a mezonety v dispozicích 3+kk a 4+kk. Byty jsou velice světlé, vzdušné a mají vyřešeny nadstandardní detaily jako např. samostatné pracovny, šatny, a hlavní ložnici s vlastní koupelnou. Podzemní parkování je samozřejmostí.

Barrandov je neustále se rozvíjející rezidenční oblast, která dnes poskytuje plnou občanskou vybavenost, v místě jsou školy, sportoviště, obchody a všechny potřebné služby. Městská část Praha 5 plánuje další rozvoj této lokality a svým obyvatelům nabídne i nová sportoviště a klidové zóny.

Naším cílem je poskytnout nadstandardní bydlení a atmosféru za přijatelnou cenu všem našim klientům, kteří se rozhodli pro bydlení na Barrandově.

Výstavba I. etapy dokončena.

Zahajujeme prodej II. etapy.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů