BYTOVÝ DŮM STODŮLKY

Lokalita: Praha - Stodůlky, K Vydouli
Typizace: 1+kk - 3+kk, od 33m2 do 69 m2
Cena: od 1 957 800 Kč do 4 152 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://jurovynemovitosti.cz/stodulky.php
Prodejce:
BYTOVÝ DŮM STODŮLKY

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji vybrane moderní tři poslední luxusní, velmi dobře dispozičně řešený byty.Bytove jednotky se nacházeji ve 3.patře třípatrového cihlového domu.

Jde o jednu z nejméně zatížených lokalt středů Prahy,která je však pouze pár minut jízdy od historickeho centra.Tato lokalita nabízí možnost bydlet v klidu a pohodě rodinného domu a zároveň pohodlně nakupovat a využívat služeb umístěných v nejbližším okolí(3 obchodní centra do 400m,BUS MHD 50m -na metro B 8min autobusem). Samozřejmostí je občanská vybavenost - škola,školka,dětske hřiště,a zdravotnická zařízení.Toto vše je zde nadosah.Provedení těchto bytu je v lepším standartu s možností zařídit a vybavit dle svých představ,vše zajistíme.K bytům naleží i podíl na zahradě.U domu je 6 parkovacich stání.Bydlení splňuje veškeré požadavky pro komfort bezpečného,luxusního rodiného bydlení..
Tato lokalita nabízí možnost bydlet v klidu a pohodě rodinného domu a zároveň pohodlně nakupovat a využívat služeb umístěných v nejbližším okolí(3obchodní centra do 400m,BUS MHD 50m -na metro B 8min autobusem). Z hlediska občanské vybavenosti je výhodou blízká základní škola,školka,dětske hřiště,zdravotní středisko.Lokalita má výborné dopravní spojení do centra Prahy

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů