BYTOVÉ DOMY - Praha 10 - Zahradní Město

Lokalita: Praha 10 - Zahradní Město , Práčská
Typizace:
Cena: od 2 449 461 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.central-group.cz/cg09-b-91.htm
Prodejce:
BYTOVÉ DOMY - Praha 10 - Zahradní Město

Nejlevnější byty vč. all inclusive v provedení REZIDENCE (3+kk, 80,6 m2, balkon 11,9 m2, parkovací stání).

Rezidence Park Hostivař je lokalitou výhradně luxusních bytů. Leží vedle nákupního centra Park Hostivař a budoucí stanice metra A - Na Groši. Lokalita má výborné dopravní spojení do centra Prahy - autem 10 minut, autobusem na metro A - Skalka necelých 10 minut. Nedaleko lokality se nachází několik mateřských a základních škol. Zároveň bytové domy přímo sousedí s chráněným přírodním parkem Meandry Botiče. Přímo v místě je centrální recepce a stanoviště bezpečnostní služby.
Společnost CENTRAL GROUP otvírá pro všechny zájemce zcela nový ukázkový dům v Újezdě nad Lesy. V lokalitě Zahradní čtvrť bude zpřístupněn nejprodávanější dům z nabídky společnosti – KLASIK 4. Ceny jsou ALL INCLUSIVE a zahrnují DPH, velmi vysoký standard provedení, pokročilou bezpečnost i rozšířené pojištění. Výběr z mnoha typů velmi kvalitních koupelen, plovoucí podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi a velmi pokročilé datové rozvody pro vysokorychlostní internet a satelitní televizi. Cena všech nových bytů také zahrnuje bezpečnostní vstupní dveře a zabezpečovací zařízení s detektory pohybu a připojením na pult centralizované ochrany. Všem stačí záloha jen 10%. Možnost bankovní garance pro Vaši maximální jistotu. Odklad platby až na 12 měsíců po dokončení a předání bytu. Zdarma zajištění zvýhodněného hypotečního úvěru až na 100% ceny.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů