BYTOVÉ DOMY - Praha 10 - Pitkovice

Lokalita: Praha 10 - Pitkovice, K dálnici
Typizace: od 1+kk až 3+kk, od 25m2 do 82m2
Cena: od 1 944 757 Kč do 4 873 724 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.central-group.cz/cg09-b-97.htm
Prodejce:
BYTOVÉ DOMY - Praha 10 - Pitkovice

Ceny jsou All Inclusive a zahrnují DPH, velmi vysoký standard provedení (Komfort), pokročilou bezpečnost i rozšířené pojištění.

Přímo u přírodního parku Botič – Milíčov vyrůstá téměř 400 nových zděných bytů v devatenácti velmi moderně řešených vilových domech. Středem lokality prochází centrální park s dětským hřištěm pro děti. Cesta autem do centra Prahy trvá asi čtvrt hodiny, autobusem je možné se dostat za zhruba 15 minut ke stanici metra C – Háje. V místě je dobrá občanská vybavenost. Nachází se zde základní a mateřská škola, úřady, pošta, policie i zdravotní středisko. Přímo v sousedství lokality je plánováno sportovní centrum a také stylová selská restaurace v objektu z 18. století. V nedalekých Průhonicích je možné navštívit kulturní památku Průhonický park, Dendrologickou zahradu nebo i nákupní a zábavní centrum Průhonice - Čestlice s velkým aquaparkem Aquapalace Praha.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů