Apartmány Perla Jizery

Apartmány Perla Jizery

Nabízíme k prodeji horský apartmán/byt v Jizerských horách - obec Josefův Důl. Turistická lokalita s celoročním vyžitím a kompletní občanskou vybaveností. V místě 3 sjezdovky (nejbližší 800 m - Lucifer s umělým zasněžováním a nabídkou dětské lyžařské školy, ostatní vč. nočního lyžování do 2 km), horská střediska Albrechtice (Tanvaldský Špičák), Hrabětice do 5 km, Bedřichov 7 km. Ideální místo pro nástup na hlavní turistické trasy (běžky, cyklistika, pěší turistika). Byt je po částečné rekonstrukci. Výhled do zeleně (v přímém sousedství les a horská říčka Kamenice). Parkovací stání v ceně přímo před domem, velmi dobrá dostupnost v zimní sezoně. Dvoupokojový byt v 1. patře dvoupodlažního cihlového bytového domu, předsíň, koupelna, WC, kuchyň ve tvaru L, obývací pokoj a ložnice. Plášt budovy je obložen dřevem. Točité vstupní schodiště. Nová plastová okna s dvojsklem. Přímotopy, komín nabízí zavedení vytápění např. krbovými kamny. Vlastní sklep s možností případného uskladněni paliva, kol, lyží apod. Obecní voda s vlastním měřením. Septik. V ceně bytu zahrnut podíl na společném pozemku. V obci vlak, autobus, koupaliště, bowling, široká nabídka restaurací, škola, školka.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů