Apartmany Nepomuk

Lokalita: - Nepomuk
Typizace: 3+kk, 76 m2
Cena: 1.509.000,- Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realpartners.cz/dum-detail.php?id=788&stav=0&cena_popis=&lokalita_popis=PLZEŇ%20-%20Nepomuk&akce=0
Prodejce:
Apartmany Nepomuk

Novostavba bytu 3+kk/B v klidném prostředí Nepomuk o ploše 79,5m2. Byt se nachází v 2.NP a náleží mu parkovací stání na vlastním oploceném pozemku a sklep.

Celková plocha bytu 76m2 + 3,5m2 balkón. Vybavení bytů zahrnuje plastová okna, sanitu, obklady, dlažby, podlahy, bezpečnostní dveře atd. Koupelna s vanou. TV anténa, telefon, internet. Cihlový dům o 3.NP + podkroví.

Historické město Nepomuk se nachází v ekologicky malebné krajinně plné zeleně.
Město je vybaveno městským vodovodem, plynofikací, kanalizací (ČOV 2x), kabelovou televizí. Je zde pošta, škola, zdravotnické zařízení, policie, 2 banky, sportovní zařízení - sportovní hala, 2 hřiště, tenisové kurty, muzeum, galerie. Nepomuk je vzdálen 70min jízdy autem od Prahy a 35min od Plzně

Byty jsou po kolaudaci v OV k nastěhování.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů