Apartmány Javorná, Čachrov na Šumavě

Lokalita: Javorná -
Typizace: 1+kk až 3+kk 39,7 m2 až 97,3 m2
Cena: od 1 645 000 Kč do 4 771 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.mexxreality.cz/cs/developerske-projekty/detail/apartmany-javorna-sumava-72/?list_type=3&project_kraj[0]=43&project_buidling[0]=1&project_fulltext[0]=&off=1
Prodejce:
Apartmány Javorná, Čachrov na Šumavě

Cca 25 km jižně od Klatov, na hranici CHKO Šumava, probíhá výstavba domu s 27 apartmány o velikosti 1+kk až 3+kk a výměrách 39,7 m2 až 97,3 m2 s park. stáním a sklípkem.

Pod severními svahy pancířského hřbetu s Můstkem(1234m), na úpatí vrchu Javorná (1090m), přibližně 11 km severovýchodně od Železné Rudy, leží při silnici do okresního města Klatovy v nadmořské výšce 850 m obec Javorná, dříve nazývaná Zejbiš z německého See Wiessen - Jezerní louky. V minulosti se v okolí nacházelo několik sklářských hutí, z nichž nejstarší vznikly v 15. století. Významnou památkou v Javorné je kostel svaté Anny. Založen byl roku 1698 jako kaple a počátkem 18. století dostavěn do dnešní barokní podoby. Západní Šumava v letních měsících nabízí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Cyklistické a turistické trasy jsou dobře značené a udržované. Výlety mohou být poznávací, odpočinkové i fyzicky náročné. V zimě je možné lyžovat přímo v Javorné v menším lyžařském areálu se čtyřmi sjezdovkami a dvěma vleky. Běžecké tratě začínají přímo v obci. Pro náročnější lyžaře se nabízí středisko Špičák v Železné Rudě a Velký Javor v Německu. Dále např. lyžařská střediska Churáňov, Pancíř, Kašperské Hory (více na www.sumavanet.cz). Přímo v osadě je velmi pěkné koupaliště s venkovním bazénem, tenisové hřiště, restaurace a obchody. V nedalekém Bavorsku jsou k dispozici tři golfová hřiště (Zwiesel, Fürth, Deggendorf) a čtyři aquaparky (Zwiesel, Lam, Kötzting, Waldmünchen).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů