Apartmány Javorná

Lokalita: Javorná -
Typizace: 1+kk, 2+kk, od 33m2 do 65m2
Cena: od 1.679.000 Kč do 2 878 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Apartmány Javorná

Nové apartmány v lyžařském středisku Javorná v CHKO Šumava. Vysoký standard interiéru. Dva roky záruka. Apartmány 1+kk až 2+kk

Prodej 28 nových apartmánů 600m od lyžařského areálu v obci Javorná v chráněné krajinné oblasti Šumava. Byty 1+kk až 2+kk s terasou v cenách od 34.100,- Kč/m2 bez DPH. Cena apartmánů včetně sklepa, parkovacího stání a příslušného DPH od 1.679.000,- Kč. Možnost dokoupit další park. stání. Vysoký standard interiéru s možností ovlivnit dispoziční uspořádání apartmánu. Vybavení apart. zahrnuje plovoucí podlahy, euro okna, protipožární dveře s bezpečnostním kováním, sanitu, obklady, dlažby. Koupelna s vanou nebo sprch. koutem.. Kuchyňská linka bez spotřebičů za 16.000,- Kč v ceně. Elektrický kotel vybavený dálkovým ovládáním přes mobilní telefon TV, telefon, internet.

Apartmánový dům se nachází v blízkosti lesa. Lyžařský areál Javorná – 600m s 2 vleky (kotva, poma), 4 sjezdové tratě. V docházkové vzdálenosti se dále nachází koupaliště, tenisové kurty, cyklotratě, turistické stezky, obchod, restaurace atd. Zastávka autobusu přímo v Javorné.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů