Apartmány Horský dvůr

Lokalita: Jestřabí v Krkonoších -
Typizace: 6 bytů od 20m2 do 80m2,
Cena: od 38 000 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.horskeapartmany.info/
Prodejce:
Apartmány Horský dvůr

Na hranici Krkonošského národního parku v oblíbené horské obci Jestřabí v Krkonoších Vám ke koupi nabízíme útulné apartmány v menším komorním projektu. Vznikají přestavbou pensionu zhruba 50 metrů od obecního lyžařského vleku. V objektu se nachází 6 aparmánů, v různých velikostech, některé s terasou či balkónem. Ke každému patří sklep (komora) a parkovací stání na vlastním pozemku.

Každý apartmán má samostatné měření energií, sociální zařízení (toaleta, sprchový kout nebo vana), přípravu na kuchyňskou linku.


V současné době je ještě možné na přání klienta zajistit změny dispozice jednotlivých apartmánu či jejich vybavení - tzv. klientské změny.


Obec Jestřabí v Krkonoších naleznete v západních Krkonoších asi 10 km severozápadně od Jilemnice. Je složena ze tří obcí: Jestřabí, Roudnice, Křížlice.


V její těsné blízkosti se nachází známý lyžařský areál ALDROV s umělým zasněžování a nočním lyžováním, jehož součástí je čtyřsedačková lanovka.

Obec se rozkládá v kopcovitém terénu od horské říčky Jizerky až téměř k vrcholu Kobyly (897 m). V posledních letech se stává stále více vyhledávanou turisty, kteří sem jezdí nejen za čerstvým horským vzduchem,ale i za klidem a pohodou malé horské vísky.Velká část obce se nalézá v Krkonošském národním parku, zbytek pak v jeho ochranném pásmu. Naleznete zde chráněnou faunu i flóru, chráněné velmi staré stromy, nechybí zde ani lidová architektura typická pro tuto oblast.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů