Apartmánový dům Vítkovice

Lokalita: Špindlerův Mlýn - Horní Vítkovice
Typizace: 20 bytů 2+kk, od 68m2 do 98m2
Cena: od 3 528 440 Kč do 4 942 700 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www2.remax-czech.cz/vitkovice/
Prodejce:
Apartmánový dům Vítkovice

Dům se nachází na kraji silnice v části Horní Víktovice, cca 250 metrů od dolní stanice vleku Vurmovka a cca 500 metrů od dolní stanice Prezidentského expresu, 4 sedačkové lanovky areálu Aldrov. Díky své poloze umožňuje majitelům ráno pohodlně sjet na lyžích až k lanovce a odpoledne se od horní stanice vrátit též na lyžích. Nedaleko od Vítkovic se nachází české TOP středisko Špindlerův Mlýn, kam Vás v zimním období zaveze několikrát denně bezplatný skibus. Návrat je možný taktéž skibusem. Cesta se dá absolvovat i vlastním autem, trvá zhruba 10 minut. V objektu je 20 bytových jednotek. V 1. NP je situováno 6 bytů a ve 2.NP 14 bytů mezonetových, s ložnicí v podkroví. V 1. PP jsou situována krytá parkovací stání pro osobní vozidla v počtu 20 -ti míst, před vjezdem do objektu je pro návštěvníky dalších 6 parkovacích míst. Půdorysně je objekt rozdělen na tři části. Nabídka bytů je dispozicí 2+kk. Ve vstupní části jsou prostory pro odložení, uzamčení a sušení sportovního i jiného vybavení. 1 buňka pro každý byt. Dřevěná terasa před vstupem zajistí bezbariérový přístup.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů