Antal - panoramatické výhledy

Lokalita: Praha 4 - Krč, Na strži
Typizace: 1+kk – 4+1, 35 – 120 m2
Cena: od 2 504 000 Kč do 7 661 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.praha-byty.cz/cz/nove/projekty/antal/projekt.html
Prodejce:
Antal - panoramatické výhledy

Obytný dům ANTAL se nachází v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjející části Prahy, konkrétně se bude nacházet na rohu ulic Na Strži a Zelený pruh. Bydlení na Antalu nabídne residentům nádherný výhled na panorama Prahy a z některých bytů také na Hradčany.

Budova bude mít 12. nadzemních podlaží a 4. podzemní podlaží. V podzemních podlaží budou umístěny garážová stání. V přízemí se budou nacházet obchodní prostory a od 2. do 12. nadzemního podlaží bude vystavěno 97 bytových jednotek o velikostech 1+kk, 2+kk a 4+1, v rozmezí 35 – 120 m2. Všechny byty mají balkony. Byty jsou vybaveny kvalitním standardem, např. obložkové zárubně, dřevěná Eurookna, plovoucí podlaha, sanita, obklad, dlažba atd. Na žádost klienta je možno zvolit nadstandardní úpravy v rámci klientských změn.

Celé okolí nabízí výbornou dopravní dostupnost do centra města, ale také rychlý výjezd směrem na magistrálu nebo jižní spojku. V docházkové vzdálenosti cca 10 min. se nachází stanice metra C – Budějovická. Přímo před domem se nachází autobusová zastávka Ryšánka č. 121, 124, 148, 193 a 205. V budoucnu zde má být vystavěno metro.

Nespornou výhodou je také veškerá občanská vybavenost v dosahu (poliklinika, nemocnice, nákupní a obchodní centra, mateřská škola, základní škola, střední škola, gymnázium, banky, sportovní vyžití atd.).

Cenová politika

Ceny bytů jsou značně diferenciovány. Rozhodujícím pro cenu bytu je jeho umístění v podlaží, orientace bytu, poloha bytu v domě, výhled. Lze říci, že čím větší patro, tím vyšší cena.

Garážové stání lze dokoupit za cenu od 290.000,- do 320.000,- Kč bez DPH. V rámci marketingové akce je u bytů 4+1 jedno garážové stání za 1.000,- Kč bez DPH. Je možné také dokoupit sklepní kóje za cenu 22.000,- Kč bez DPH / m2.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů