Americká residence

Lokalita: Praha 2 - Vinohrady, Americká
Typizace:
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Americká residence

Americká Residence. Klasický městský dům, který byl kompletně a důkladně restaurován. V budově se nachází deset bytů a dva kancelářské prostory

Důraz byl kladen na kvalitu práce i nadstandardní vybavení bytů. Impozantní jsou společné prostory. Dům se nachází v jedné z nejelegantnější pražských čtvrtí - Královských Vinohradech. V budově se nachází deset bytů a dva kancelářské prostory, z nichž jsou v současné době k dispozici poslední byty. Největším benefitem těchto bytů jsou parkovací stání, která budou vybudována ve dvorním traktu domu. Pouhých 150 metrů od domu se nachází stanice metra a tramvaje (Náměstí Míru), rychlá a pohodlná dostupnost do centra města. Tato exkluzivní rezidence se svou unikátní polohou, nejvyššími standardy komfortu a vynikající dostupností do centra uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Jméno Vinohrady znamená „vinice“, což je to, čím tato čtvrť byla po mnoho století předtím, než se stala zámožnou a poklidnou čtvrtí. Tato oblast je dnes velmi módní a vyhledávaná s množstvím elegantních barů a restaurací, které v Praze nabízejí tu nejlepší kuchyni a noční život.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů