Akademia Zličín - nové luxusní byty, Praha 5

Lokalita: Praha 5 - Zličín, Na Radosti
Typizace: od 42m2 do 134 m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 929 100 Kč do 5 830 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.akropolisreality.cz/projekty/zlicinakademia.php
Prodejce:
Akademia Zličín - nové luxusní byty, Praha 5

Nový bytový projekt – Rezidenční bytové domy „AKADEMIA ZLIČÍN“ se nachází v dopravně atraktivní lokalitě Zličína v oblasti Prahy 5. Nabízí ideální místo pro bydlení (nadstandardně řešené a vybavené byty, podzemní parkování, velké terasy a balkony) v architektonicky originálně řešených rezidenčních vilách. Rezidenční bytové domy jsou koncipovány jako stavby o 4 a 5 nadzemních podlažích a 1 podzemním podlaží pro garážová stání s vlastním soukromým pozemkem.

Projekt dostal jméno „Akademia Zličín“ zcela záměrně. V průběhu výstavby budou osloveni vybraní studenti Akademie výtvarných umění a jejich zadáním bude návrh a případné zhotovení originálních výtvarných motivů při vstupu do každého bytového domu. Vzniknou tak 4 jedinečná výtvarná zpracování od 4 různých budoucích výtvarných umělců.


Popis výstavby
4 rezidenční bytové domy
Prodej 82 nových bytů do osobního vlastnictví
bytové jednotky 1+kk až 4+kk
ke všem bytům náleží balkon či terasa a garážové stání
k několika přízemním bytům předzahrádka
k dispozici bude dalších 20 venkovních parkovácích míst - polovina k prodeji pro rezidenty, polovina k parkování pro návštěvníky

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů