APARTMÁNY HARRACHOV

Lokalita: Harrachov -
Typizace: 1+kk - 3+kk 33 až 75 m2
Cena: od 1 169 000 Kč do 3 190 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
APARTMÁNY HARRACHOV

Soubor tří apartmánových domů je dobře dostupný od hlavní silnice procházející Harrachovem. V dosahu sjezdové a běžecké tratě, sáňkařská dráha pro veřejnost, tur. trasy, cyklostezky, golfové hřiště.

Dům B2 a B3 mají 1 PP a 5 NP podlaží, která jsou spojena výtahem a schodištěm. V suterénu domu je umístěno 20 parkovacích stání, 26 komor a samoobslužná plynová kotelna. Nadzemní podlaží jsou výhradně obytná a je zde 26 bytových jednotek od 1+kk po 3+kk o velikosti 33 až 75 m2. U převážné většiny je balkon nebo terasa. Součástí areálu bude krytý plavecký bazén, solná jeskyně, bowling, tenisové kurty, posilovna, masáže a solářium, restaurace, bar, dětský koutek.


Komplex tří apartmánových domů je zasazen do atraktivní části Harrachova, lokalita Sachrův kopec, odkud je skvělý výhled na Čertovu horu s proslulým areálem skokanských můstků a sjezdových tratí.


1. etapa - dům B1 dokončeno listopad 2005 2. etapa - dům B2 dokončení červen 2007 3. etapa - dům B3 dokončení prosinec 2007

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů