Slunný vrch - vily Černošice

Lokalita: Černošice -
Typizace: 5+kk - 6+kk, 200 - 300m2
Cena: 11 - 16mil.
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.skanska.cz/cz/Projekty/Zobrazit-projekt/?pid=418&lang=cs-cz
Prodejce:
Slunný vrch - vily Černošice

Pozemky pro výstavbu navazují na stávající vilovou zástavbu a leží na mírném prosluněném svahu v těsné blízkosti smíšeného lesa s pěkným výhledem na Prahu a okolní přírodu.

Na jednotlivých parcelách, o velikosti 930 m2; až 1500 m2;, bude vystavěno celkem 22 dvoupodlažních rodinných vil ve 3 velikostních kategoriích, s dispozicemi 5+kk a 6+kk s čistou užitnou plochou 200, 250 a 300 m2.

Při vývoji projektu byl kladen zvláštní důraz na kvalitní architekturu a urbanismus celé lokality. Nevznikne tu tedy další z mnoha tzv. satelitních městeček, ale kultivovaný obytný prostor se systémem vzájemně korespondujících, harmonicky sladěných prvků.

Autorkou projektu je Ing. arch. Eva Heyworth. Jedinečnost nabídky podtrhuje fakt, že se jedná o jediný developerský projekt v této vysoce bonitní lokalitě.

Základním rysem jednotlivých vil je jejich rozdělení do dvou, na sebe navazujících objektů – nižší a menší předsunuté části s garáží a vyšší, objemnější obytné části, ustupující dále do hloubky zahrady. Vzájemná poloha těchto dvou objektů se liší podle členění terénu, čímž vzniká celkem 9 dispozičních variant.

Dalšími charakteristickými znaky jsou valbové střechy s keramickou krytinou a velkým přesahem, dřevěné podbití těchto přesahů a viditelné části krokví.

Dřevěná francouzská okna optimálně propojí interiér domu s exteriérem a zároveň umožní dostatečné prosvětlení místností. Ve vyšších podlažích budou okna doplněna kovovým zábradlím v metalické šedé barvě. V tomto odstínu budou i další kovové prvky na fasádě (oplechování střechy, okapy, atd.)

U každého domu bude vybudována venkovní terasa s dřevěnou pergolou, v barvě přírodního dřeva. Zahrada v okolí domu bude upravena terasovitě, aby umožnila lepší funkční využití i snazší údržbu ploch zeleně.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů