Rodinné domy 5+kk+G/2G v Přemyšlení, Zdiby u Prahy

Lokalita: Zdiby - Přemýšlení
Typizace: 5+kk
Cena: od 4 659 854 Kč do 9 411 260 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://reality.maponet.cz/domy/1-rodinne-domy-5-kk-g-v-premysleni-(zdiby).html
Prodejce:
Rodinné domy 5+kk+G/2G v Přemyšlení, Zdiby u Prahy

Všechny nabízené domy jsou nabízeny v základním provedení s nadstandardním vybavením. Domy budou dokončeny a připravené k nastěhování v červnu 2009.

Ve standardu domu je taktéž úprava pozemku a venkovní dláždění kolem domu, terasy a příjezdu do garáže. Samozřejmostí je možnost provádět různé stavební úpravy, výběr barev, oken dveří obkladů a dalších stavebních prvků.

Zdivo z porothermu, střecha Bramac v provedení typu Tegalit, vnější omítky – stěrkové od firmy Terranova, vnitřní štukové, okna dřevěná z třívrstvého profilu, dveře obložkové, podlahy plovoucí, výbava sociálních zařízení dle výběru zákazníků. Zákazníkům jsou umožněny průběžné změny příček, instalací, interiérového vybavení dle jejich představ.

V současné době jsou k prodeji volné již pouze následující domy s pozemky:

č. 41+42 (KN 138/122+138/123) – s připraveným opakovaným projektem RD Alice 700 II s dvougaráží
č. 51 (KN 138/132) – s připraveným projektem Soliteru A s garáží.
Uvedené domy je možné odkoupit i jako hrubou stavbu, viz nabídka HS (hrubá stavba).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů