Obytný komplex Králův Dvůr "Na Máchovně"

Lokalita: Králův Dvůr -
Typizace:
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.rdberoun.cz/pozemky_machovna.htm
Prodejce:
Obytný komplex Králův Dvůr

Představujeme Vám novou etapu bydlení v atraktivní lokalitě na rozhraní Berouna a Králova Dvora.
Luxusní lokalita na okraji lesa, vysoko nad oběma městy s nádherným výhledem na Koněprusy.
V této vznikající lokalitě bude ve dvou fázích realizováno celkem 29 řadových domů, 4 dvojdomky a 39 stavebních parcel.
Budou zde menší pozemky pro individuální výstavbu za výhodné ceny, ale také luxusnější větší pozemky splňující požadavky náročnějších klientů. V horní části lokality tak vznikne klidná čtvrť s úžasným okolím, které bude tvořit trvalý travní porost a okolní les. V pravé části lokality bude uprostřed zástavby zachována trvalá zelená plocha, která zde bude tvořit dominantu.

Lokalita je plně v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Má ideální polohu vůči dostupnosti ( napojení na MHD, linkové spojení do Prahy, exit č.18 dálnice D5 vzdálen 1,2km ), supermarkety a čerpací stanice vzdáleny do 500m.

Zahájení výstavby: 2009
Ukončení výstavby: 2009
Počet řadových RD: 29
Počet dvojdomků: 4
Počet stavebních parcel: 39
Výměry: od 263 do 1095m2

Standard: veškeré IS - vodovod,kanalizace, elektřina, plynovod, zpevněné plochy a komunikace s veřejným osvětlením

Lokalita bude napojena na kompletní veřejnou infrastrukturu, na každém pozemku bude zděný pilířek s přípojkou elektřiny a plynu, vodovodní řad a kanalizace budou zakončeny na hranici pozemku vodoměrnou a revizní šachtou.
Komunikace částečně jednosměrná s chodníkem o šířce 2m bude v kombinaci zámková dlažba - asfalt, pocit bezpečí v nočních hodinách dodá moderní veřejné osvětlení.

Dle ÚP je podmínkou individuální výstavby garáž na pozemku (samostatná nebo součástí RD).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů