Nízkoenergetické domy Na Skalce

Lokalita: Psáry - Dolní Jirčany
Typizace: 5+kk nebo 6+kk, užitná plocha: 113 m2 nebo 146 m2.
Cena: od 5 990 970 Kč do 7 436 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Nízkoenergetické domy Na Skalce

15 nízkoenergetických rodinných domů, každý na pozemku 1000-1400 m2, s dispozicí 5+kk nebo 6+kk, s užitnou plochou 113 m2 nebo 146 m2.

Celá koncepce projektu je navržena tak, aby oslovila klientelu, která požaduje příjemné, praktické bydlení a relaxaci po práci. Nejedná se o žádnou satelitní výstavbu. Velikost pozemků od 1000 do 1400 m2 bude rezidentům poskytovat dostatečný klid a soukromí. Domy budou z dřevěné konstrukce, nepodsklepené, dobře zateplené. Stavba je navržena tak, aby bylo dosaženo nízkých te pelných ztrát. V obci je plná občanská vybavenost. Nabídková cena je cena domu na klíč včetně parcely. Každému zájemci nabízíme bezplatné finanční poradenství v oblasti poskytování hypotéčních úvěrů. Zaručujeme objektivní posouzení, spolupracujeme s 9 bankami.

Popis lokality
Dolní Jirčany se nacházejí v okrese Praha západ, jižně od Jesenice, mezi obcemi Psáry a Horní Jirčany. Nabízené nemovitosti naleznete na vyvýšeném místě zvaném Na Skalce při okraji obce.

Popis etap projektu
2 etapy : První - výstavba domu v prefinálním stavu (bez interiérového vybavení, tj. podlah, obkladů, sanity, dveří). Druhá - dokončení domu dle přání kupujícího.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů