Zámecký dům Liberec Ruprechtice

Lokalita: Liberec - Liberec XIV-Ruprechtice, Elišky Krásnohorské
Typizace: 8 bytů od 56m2 do 150m2
Cena: od 3 659 500 Kč do 9 750 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Zámecký dům Liberec Ruprechtice

Zámecký dům nabízí nejlepších 8 VIP bytů v Liberci.

Luxusní byty nabízí zájemcům jedinečné bydlení v Liberci. Zámecký dům je umístěn v soukromém parku se službami a ostrahou.Recepční – Váš člověk Služba recepčního je nadstandardním prvkem bydlení i ve vyspělých společnostech. Recepční je člověk, který ví vše o domě, jednotlivých bytech, společných prostorách, zahradě i vše o dění kolem domu. Recepční Vám pomůže se zavazadly, zajistí domácí úklid, ale třeba i spustí vytápění Vašeho bytu před návratem z cest. Mezi základní nabízené služby recepce patří zajištění domácího nákupu s donáškou až do bytu, mytí a čištění Vašeho vozu, ale i zajištění vaší garden party v altánu zámeckého parku. Recepční je Váš člověk a Vy se na něj můžete obrátit v kteroukoli dobu s Vaším přáním i problémem. Ostraha – Vaše bezpečí, Váš klid Zámecký dům je chráněn systémem několikanásobné ochrany. Je to především kamerový systém, identifikační systém a systém vizuální kontroly pohybu v areálu recepčním. Celý systém je rovněž napojen na bezpečnostní službu. Každý bydlící má dispozici vstupní kartu do objektu, která samočinně ovládá vstupní a vjezdové brány a vstupní dveře k recepci. Návštěvníci pak videotelefonem kontaktují bydlícího, který je může přímo z bytu vpustit do objektu. Pokud není navštěvovaný doma, spojí systém návštěvníka automaticky s recepcí, kde je možno zanechat vzkaz. Péče o společné prostory domu – Vaše pohodlí. Zámecký dům má svého správce. Jeho úkolem je zajišťovat nejen úklid všech společných prostor a parku, ale i zajišťovat veškeré drobné opravy domu i venkovních prostor, údržbu zeleně a vnitřních komunikací a Vašich parkovacích míst.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů