Zámecké zahrady

Lokalita: Vysoký Újezd -
Typizace: 650 RD
Cena: od 3 276 800 Kč do 5 513 600 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.crestyl.com/zamecke_zahrady.html http://www.realit.cz/aktualita/projekt-zamecke-zahrady-ve-vysokem-ujezdu-slibuje-designove-bydleni-na-venkove
Prodejce:
Zámecké zahrady

Okolo stávající obce Vysoký Újezd vzniknou parceli s kompletními inženýrskými sítěmi o minimální velikosti 1 000 m2, Jednotlivé pozemky budou oddělovat zelené zóny.

Naším cílem je vybudovat příjemnou mimoměstskou zástavbu, která nabízí dostatek životního prostoru pro nerušené a komfortní bydlení s možností relaxace v přírodě a přitom nedaleko hlavního města,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl, která je developerem projektu Zámecké zahrady. „Aby náš projekt nebyl jen dalším satelitním městečkem, přišli jsme s konceptem, který na českém realitním trhu představuje naprosto nový přístup k bydlení. Detailně se zabýváme konceptem ulic a veřejných prostor – nově vznikající ulice jsou tvořeny jako klidové zóny s alejemi stromů po obou stranách komunikace, zajímavými prvky osvětlení, okrasnými velkými květináči a jinými architektonickými detaily,“ dodává Koleilat.


Luxusní rezidenční projekt Zámecké zahrady se nachází v malebné lokalitě Vysokého Újezdu západně od Prahy ve směru k Rudné. Bydlení pouze 15 minut od hlavního města nabízí ideální spojení nádherné přírody okolních křivoklátských a brdských lesů s velmi dobrou dopravní dostupností s využitím dálnice D5. V centru obce se nachází novorenesanční zámek se zámeckou zahradou, který bude rekonstruován na hotel. V rámci projektu Zámecké zahrady developer plánuje také vytvořit potřebnou občanskou vybavenost nebo novou školu. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází také nákupní zóna pražského Zličína.

Křivoklátské a brdské lesy obklopují obec, umístěnou v mírně vyvýšené oblasti za Loděnicemi s nadmořskou výškou 423 m. V současné době má obec přibližně 295 obyvatel a je jednou z nejhodnotnějších regionů z hlediska krajiny a ekologie v okolí Prahy. V srdci obce se nachází zámek z 19. století v novorenesančním stylu, ke kterému přiléhají hospodářské budovy a park.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů