Unhošť - byty s charakterem řadových domů

Lokalita: Unhošť -
Typizace: od 50m2 do 120 m2
Cena: od 3 077 000 Kč do 4 500 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.jung.cz/oblast.php?id_oblasti=2
Prodejce:
Unhošť - byty s charakterem řadových domů

Město Unhošť se nachází 21 km západně od Prahy v blízkosti okresního města Kladna. Má přímé autobusové a železniční spojení s Prahou. Unhošť je poměrně klidné město, neboť hlavní silniční tahy Praha - Karlovy Vary a Kladno - Beroun vedou mimo jeho hranice. Spojení s Prahou je zajištěno autobusem 307 na metro B Zličín, linkovými autobusy např. na metro A - Hradčanská nebo vlakem na Masarykovo nádraží.

V obci je potřebná infrastruktura - státní správa, mateřská a základní škola, zdravotní péče, knihovna, fitcentrum, obchody a další služby. Unhošť také nabízí bohaté kulturní a sportovní vyžití. V jejím okolí je možnost pořádání množství výletů do okolní krajiny. V blízkosti se nachází CHKO Křivoklátsko.


Výstavbu v této lokalitě máme rozdělenu na dvě etapy. Nejprve bychom rádi postavili domy s byty na jižní části lokality, kde plánujeme zastavět devět pozemků. Snažíme se o ucelený výraz celé lokality.
Domy jsou rozděleny na dva až tři byty. Tyto byty mají charakter rodinného domku se šikmou střechou a jsou uspořádány do řadovek. Každý byt má zahradu a předzahrádku. Předzahrádku nelze oplotit. Byty mají omítku barvy bílé, pískové nebo červenohnědé, dřevěná okna, vstupní dveře dřevěné. Každý byt má přístupový chodník ze zámkové dlažby. Dispozice bytů jsou v Unhošti neměnné. Je zde také možno postavit individuální rodinný dům na samostatném pozemku.

Na hranici pozemků u chodníku nebo zeleného pásu jsou pilířky s HUP (2-3 plynoměry). Každý dům má na fasádě společnou skříň PS a každý byt samostatnou rozvodnou skříň elektro. Vodoměry jsou ve společné šachtě domu na pozemku jednoho z bytů a měření vody je zde pro každý byt zvlášť.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů