Prodej nových bytů do OV v Jablonci nad Nisou

Lokalita: Jablonec nad Nisou -
Typizace: 34 bytů od 62 m2 do 128m2
Cena: od 1 860 000 Kč do 4 200 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Prodej nových bytů do OV v Jablonci nad Nisou

Bytové domy se nachází v širším centru Jablonce nad Nisou, nad nedávno vybudovaným bulvárem 5. května. Tato část Jablonce je označována jako luxusní lokalita.

Projekt výstavby bytových domů v Jablonci nad Nisou splňuje veškeré důležité předpoklady pro pohodlné moderní bydlení.

Cílem tohoto projektu je zajistit budoucím obyvatelům bydlení v centrální klidové lokalitě města, v architektonicky moderně ztvárněných domech s byty, které vynikají velkým prostorem a vybavením na vyšším standardu a prosluněností místností. Jedinečnost tohoto místa spočívá v tom, že ač se nachází v centru města, jen několik minut chůze od náměstí Komenského, užívají si obyvatelé klidu a pohody bez dopravního ruchu. V místě se nalézá dostatek zeleně a odpočinkových ploch. V bezprostřední blízkosti domu se nalézá park a jižním směrem po cca 300 m k relaxaci odpočinková zóna Dolina s loukami a lesní plochou. Dopravní dostupnost této lokality formou MHD je vynikající, zastávka je přímo v ulici. Kromě toho k bytovému domu náleží dostatek parkovacích míst. Občanská vybavenost je kompletní, najdeme zde MŠ, ZŠ, lékaře, poštu, dostatek obchodů. Architektonické zpracování: Jedná se o dvojici moderních městských bytových domů, objektů A a B, které tvoří jeden celek ve tvaru písmen U. Objekt A má 4 nadzemní podlaží, objekt B má 3 nadzemní podlaží. Parkovacích míst je dostatečné množství ? jednak garáže a parkovací stání, která náleží k jednotlivým bytům, dále se počítá s parkováním na budované obslužné komunikaci včetně dvou míst pro ZTP. Oba bytové domy jsou moderně architektonicky navrženy, zájemce jistě zaujmou výrazné stavební prvky vystupující z fasády, dále prosklené zimní zahrady, krásná francouzská okna a prostor ve vnitrobloku, poskytující obyvatelům místo k odpočinku v zeleni.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů