Nový bytový komplex GARDEN SPOT v Kladně

Lokalita: Kladno - Kročehlavy
Typizace: od 37m2 do 200m2, od 1+kk do 5+kk
Cena: od 1 249 500 Kč do 5 058 800 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.byty-kladno.cz/
Prodejce:
Nový bytový komplex GARDEN SPOT v Kladně

Bytový projekt GARDEN SPOT nabízí kvalitní bydlení v přírodní lokalitě na okraji městské části Kročehlavy. Lokalita se vyznačuje jak těsným kontaktem s přírodou (jihovýchodní část je obklopena lesem), tak i všemi výhodami významného centra Středočeského kraje.
Město Kladno i umístění lokality je charakterizováno výbornou dostupností nejen do Prahy (25 km) ale i dobrou dostupností dalších důležitých komunikací. Navíc postupně budovaná rychlostní komunikace Praha – Karlovy Vary obchází město z jižní strany ve vzdálenosti cca 2 km. Po vybudování plánovaného propojení s mezinárodním letištěm Ruzyně se bude spojení s Prahou (např. plánovanou rychlodráhou, metrem) v nadcházejících letech ještě zlepšovat.
Významnou výhodou v porovnání s jinými bytovými projekty v okolí Prahy je občanská vybavenost města Kladna, ve kterém se nachází úplná nabídka škol všech stupňů, veškerých služeb a bohatého kulturního a sportovního vyžití.
Bytový komplex GARDEN SPOT navazuje na přírodní prostředí 150 m vzdáleného lesoparku Bažantnice, za kterým se navíc nachází revitalizovaný rybník a nově rekonstruované atypické koupaliště s minigolfem.
Lokalita je přístupná z Arménské ulice.
Jednotlivé objekty mají 4 nebo 5 podlaží.
Garážová stání jsou na úrovni polozapuštěného podzemního podlaží.
Součástí bytů je balkon nebo prostorná terasa.
Typy bytů: 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 5+kk

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů