Moderní byty Centrum Černošice, Černošice - Vrážská

Lokalita: Černošice -
Typizace: 1+kk - 4+kk, od 22 m2 do 213 m2
Cena: od 1550000Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.mexxreality.cz/cs/developerske-projekty/detail/bytovy-projekt-centrum-cernosice-34/?list_type=3&project_kraj[0]=27&project_fulltext[0]=&off=7
Prodejce:
Moderní byty Centrum Černošice, Černošice - Vrážská

Projekt nabízí spektrum bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk s terasami a studia s výměrou od 22 m2 do 213 m2. V nabídce jsou k jednotlivým bytům i garážová stání a sklípky.

Z hlediska polohy a vhodnosti místa pro výstavbu nových bytů se jedná o bezkonkurenční a atraktivní místo v Černošicích. Náhorní plošina, která se postupně svažuje do údolí řeky Berounky poskytuje nádherný výhled na Brdské lesy a zároveň na panorama nedaleké Prahy. Pro mnohé se zde splní přání bydlet v klidné zahradní vilové čtvrti s krásným výhledem, ale zároveň v těsné blízkosti potřebné občanské vybavenosti. Projekt je tvořen dvěma částmi, částí rezidenční a částí obchodně bytovou. Budova B nabízí spektrum 28 bytů a 7 studií, z nichž největší podíl mají byty 2 + kk a 3 + kk s výměrou od 62 m2 do 110 m2. Najdeme zde ovšem i byt o celkové rozloze 306 m2. Termín dokončení výstavby je plánován na konec r. 2009. Budova C nabízí jeden byt 3+kk se zajímavou dispozicí a ohromným obývacím pokojem a dva luxusní byty ve čtvrtém podlaží s úžasným výhledem na Prahu. Budova je již dokončená a zkolaudovaná, byty čekají na dokončení podle požadavků konkrétního zájemce. Všechny byty jsou přístupné z výtahů takže je do všech zajištěn bezbariérový přístup. Podzemní parkovací stání je zajištěno pro všechny nové majitele. V nabídce figuruje několik luxusních bytů výjimečných svou rozlohou, výhledem a dispozicí. Pro opravdového milovníka krásného výhledu a úplného soukromí jsou určeny byty ve čtvrtém podlaží s velkými terasami, obrovskými prosklenými plochami v hliníkových rámech a extenzivní či intenzivní zelení na terasách. Výhled na Brdské lesy, do údolí řeky Berounky ale i na Prahu je úžasný a láká k posezení na terase či balkónu. Všechny byty jsou v základní ceně nabízeny s vysokým standardem vybavení, které je zřejmé i ze společných prostor, vstupních hal, fasády a z celkového dojmu z budovy. Projekt Centrum Černošice se snaží o nové pojetí náměstí v prostředí menšího města s množstvím zeleně a příjemného přátelského prostředí pro trávení volného času.

Popis lokality

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů