Moderní bytový dům Nové Podolí Mělník

Lokalita: Mělník - Bezručova
Typizace: 36 bytů od 41m2 do 107m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 480 000 Kč do 3 670 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.sicom.cz/main.php?pageid=100
Prodejce:
Moderní bytový dům Nové Podolí Mělník

Bytový dům A je, v rámci projektu výstavby osmi bytových domů Nové Podolí, realizován jako druhý v pořadí. Je navržen jako šestipodlažní s hromadnou garáží umístěnou v přízemí domu. Celkem nabízí 36 bytových jednotek kategorií od 1+kk až po 4+kk rozmístěných po šesti na každém podlaží.

Skladba bytů je na všech šesti podlažích identická. Na jihovýchodní straně domu je uprostřed umístěný byt 1+kk o výměře 41 m2, na který z obou stran navazují byty 2+kk o stejné výměře 61 m2. Jihozápadní část domu nabízí dva byty 3+kk, jeden o výměře 84 m2 a druhý s podlahovou plochou 69 m2. Severní roh vyplňuje komfortní byt 4+kk s plochou interiéru přes 106 m2. Na severozápadní straně domu se nachází centrálně umístěný výtah kolem kterého se obtáčí prosvětlené domovní schodiště.

Byty v 1. NP (vyjma menšího z bytů 3+kk) mají k dispozici prostorné terasy, byty ve vyšších podlažích potom dobře využitelné balkóny. K příslušenství každého bytu patří sklep umístěný v přízemí domu. V přízemí je rovněž umístěna hromadná garáž s 21 parkovacími stáními, které zájemce může získat za příplatek.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů