Milíčovský háj - sever

Lokalita: Praha 11 - Háje, Novomeského
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 43 m2 do 82 m2
Cena: od 2 764 240 Kč do 6 387 945 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.skanskareality.cz/
Prodejce:
Milíčovský háj - sever

Nedaleko Milíčovského lesa vyrostly v první fázi tři moderní bytové domy s celkem šesti sekcemi o čtyřech až šesti podlažích. Soubor nabízí celkem 163 bytových jednotek v kategoriích 1+kk až 4+kk.

Elegantní a nadčasová architektura, spousta zeleně, krásné lesoparky v okolí, kompletní občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti, vynikající dopravní spojení, stanice metra vzdálená několik minut chůze…Co víc si ještě přát od místa, ve kterém budete bydlet? Obytný soubor Milíčovský háj – sever mění všechna přání ve skutečnost. Nedaleko Milíčovského lesa vyrostly v první fázi tři moderní bytové domy s celkem šesti sekcemi o čtyřech až šesti podlažích s byty vhodnými pro každého. Samotná stavba je tvořena třemi stavebními objekty označovanými A/B, C/D a E/F. Každý objekt sestává ze dvou sekcí vzájemně propojených v úrovni polozapuštěného podzemního podlaží. Jednotlivé sekce mají stejnou šířku, proměnnou délku a čtyři až šest nadzemních podlaží. Sekce B, C a F mají ještě jedno ustupující podlaží. Objekt C/D má též druhé podzemní podlaží. Kolem každého objektu je navržen výrazný pás zeleně. Soubor nabízí celkem 163 bytových jednotek v kategoriích 1+kk až 4+kk. Jelikož první nadzemní patro je zvýšené nad okolní terén o více než jeden metr, odpadají přízemní byty na úrovni chodníků se všemi jejich negativy. Parkování rezidentů je zajištěno v podzemních garážích (167 míst ke stání). Parkování pro návštěvníky je navrženo na povrchu (20 míst ke stání). Nosnou konstrukci objektů tvoří stěnový železobetonový systém s výplňovými zděnými stěnami a prefabrikovanými schodišti. Obvodový plášť je kombinovaný – železobetonové nosné stěny doplňují vyzdívky z cihelných bloků. Vnější vzhled objektů je geometricky jednoduchý. Jejich výrazovým prvkem je horizontalita fasádních prvků: balkonové linie a okenní pásy jsou spojované dohromady. Fasády jsou barevně řešeny v odstínech šedé a šedobílé s doplňky v barvě červené. Přístup k objektům je řešen samozřejmě jako bezbariérový a všechna podlaží objektů obsluhují výtahy.

Obytný soubor Milíčovský háj – sever se nachází na okraji Jižního Města v místní části Háje. Do přírody je to odsud doslova kousek. V těsné blízkosti souboru se totiž rozkládá přírodní památka Milíčovský les a Milíčovské rybníky, ideální místo k odpoledním procházkám a vyjížďkám na kole. Další význačné parky nalezneme v dosahu několika minut jízdy autem: údolí nejznámějšího pražského potoka Botiče a lesopark Hostivařská přehrada, ráj koupání, sportu, oddechu. Hodinku chůze je vzdálen známý Průhonický park se zámkem. Jižní Město disponuje výtečnou občanskou vybaveností, jsou tu školy, úřady i obchody. Ani ne pět minut od souboru je umístěna stanice metra C Háje, takže v centru města jste za 17 minut. Jednoduše se také dostanete na dálnici D1, která jedním směrem vede jako magistrála do centra, druhým směrem do Brna. První sjezd za Prahou vede k obřímu nákupnímu areálu u Čestlic.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů