Hřebeč u Kladna - nové ŘRD za vynikající cenu

Lokalita: Hřebeč -
Typizace: 31 ŘRD
Cena: od 2 867 000 Kč do 3 277 650 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.liberalreality.cz/developerske-projekty/45-hrebec-prodej-novych-radovych-rd-u-kladna.htm
Prodejce:
Hřebeč u Kladna - nové ŘRD za vynikající cenu

Obec Hřebeč leží ve Středních Čechách cca 3 km východně od Kladna. Jedná se o velice klidnou, příjemnou lokalitu zvláště vhodnou pro rodinné bydlení s dětmi v blízkosti přírody, avšak v dosahu plně občansky vybaveného města. V blízkém Kladně je Vám k dispozici nákupní centrum, pošta, supermarket, zdravotní středisko s lékárnou, mateřská škola, základní a střední škola, fitness. Pro dopravu z centra Kladna lze využít BUS MHD č.3 nebo č.6. Pro dopravu z Prahy lze využít linek ČSAD MHD Kladno.

Nabízený projekt zahrnuje celkem 31 nových řadových RD, z čehož 24 domů je vnitřních a 7 krajních. Předmětem prodeje jsou tyto domy ve stadiu holodomu včetně příslušejících pozemků za vynikající cenu od 2.867.000 Kč.
Projekt zahrnuje vybudování přípojek vody a kanalizace či betonové jímky, dále výstavbu energocentra na předmětné parcele pro napojení elektřiny a plynu, vybudování obslužných komunikací a veřejných chodníků včetně úprav okolí, veřejného osvětlení, předzahrádek a zahrádek s navážkou zeminy.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů