Bytový dům ZAJEČÍ HORA - luxus u Kociánky

Lokalita: Brno - Královo Pole
Typizace: 2+kk - 5+1, od 43m2 do 136m2
Cena: od 2 486 147 Kč do 8 527 401 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.zab.cz/nova-vystavba.php
Prodejce:
Bytový dům ZAJEČÍ HORA - luxus u Kociánky

Bytový dům „Zaječí hora“ vzhledem ke svému dispozičnímu řešení nabízí bytové jednotky s terasami až o velikosti 70m2 a díky lokalitě je též výbornou alternativou pro ty, kteří chtějí vlastnit rodinný domek se zahradou, ale nedostatek pozemků v Brně jim neumožňuje takový projekt realizovat.Součástí bytového komplexu je dále komerční část využitá v přízemí bytového domu, parkovací stání v suterénních prostorách a zahradní prostor u domu s možností relaxace pro dospělé i her pro děti.Nespornou výhodou je i možnost vlastního dispozičního řešení, kdy stavitel nabízí dvě varianty provedení podle klientova přání. Bytový dům Zaječí hora v k.ú Sadová, je navržen jako objekt s obytnou zelenou terasou nad podzemními garážemi, a 4. NP tzn. čtyřmi nadzemními podlažími. Celkem je navrženo 28 bytových jednotek, od velikosti 2 + kk až do velikosti 5+1 a 4 komerční prostory. Jeho celkové dispoziční řešení, vybraná lokalita i rychlá dostupnost do centra Brna, je určena pro náročnou klientelu. Bydlení – dům či byt, by měl být základem pro odpočinek, relaxaci, výchovu dětí a scházení se s přáteli. Všechny bytové jednotky jsou opatřeny krásnými terasami, lodžiemi nebo zahradami. Lokalita pro výstavbu leží na jižním svahu s nádherným výhledem na město Brno a jeho okolí i s jeho dominantami jakými jsou Špilberk , Petrov a Pálavské kopce.

Bytový dům Zaječí hora Vám nabízí velice komfortní bydlení v klidné lokalitě u Kociánky poblíž přírody s vyhlídkou na hrad Špilberk a historické centrum města a to vše za rozumnou cenu. Dům se nachází v blízkosti královopolského nádraží, v jehož okolí lze nalézt síť obchodů a služeb. Dostupnost a jedinečnost lokality vzdálené 9 minut na Moravské náměstí či nedalekou obslužnost MHD , ze 120 metrů vzdálené zastávky autobusu č. 43, zajistí Vám i Vašim rodinám bezproblémové spojení s centrem města Brna.

Nejedná se o etapovou výstavbu, budova bude stát samostatně v klidném prostředí bez jiných bytových domů.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů