Bytové domy Na Hodinářce, Přelouč

Lokalita: Přelouč -
Typizace: 56 bytů od 39 m2 do 95 m2
Cena: od 1 166 300 Kč do 3 008 400 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.k2reality.cz/developerske-projekty/prelouc-na-hodinarce/
Prodejce:
Bytové domy Na Hodinářce, Přelouč

Dva šestipodlažní zděné domy s plochou střechou, zaměřené především na velmi kvalitní ale dostupné bydlení v klidné části obce s dobrou dopravní obslužností. Oba domy 28 bytových jednotek v dispozicích od 1+kk po 3+kk. Oba domy mají částečně zapuštěné jedno podzemní podlaží, které nabízí možnost 10 parkovacích stání, a sklepy. Domy mají tichý nerezový výtah.

Bytové jednotky mají již ve standardu kuchyňskou linku, laminátové podlahy v obývacích pokojích, v ostatních místnostech je keramická dlažba. Na toaletě jsou obklady do výšky minimálně 120 cm a v koupelně minimálně do výšky 180 cm. V domech bude již vybudovaná strukturovaná kabeláž na rozvod internetu a pevných linek. Zásuvka na připojení bude v každé obytné místnosti. Rozvod televizního signálu je řešen obdobně.

Budoucí kupující mohou zasahovat do dispozičního uspořádání jednotlivých bytových jednotek (v závislosti na rozestavěnosti, resp. dokončenosti) a měnit si standardní vybavení bytových jednotek (obklady, dlažbu, plovoucí podlahu, sanitární předměty apod.).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů