ANENSKÝ DVŮR

Lokalita: HARRACHOV V KRKONOŠÍCH - Anenské údolí
Typizace: od 22 m2 do 220 m2
Cena: od 42 000 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.anenskydvur.cz/oprojektu.php
Prodejce:
ANENSKÝ DVŮR

Čtyři viladomy nepřetržitě monitorované řídícím, bezpečnostním a informačním systémem - to je uzavřený, dokonale chráněný komplex. Bezpečný a přístupný, zajištěný 24h. správou.

Není bezesporu tajemstvím, že samotná příprava a projednání projektu kladla před developera řadu úskalí, vždyť výjimečnost místa umocněná neopakovatelnou atmosférou je chráněna řadou absolutních stavebních omezení. Byl však tím dán unikátní prostor pro vznik uzavřeného komplexu čtyř horských domů, tolik připomínajících charakteristiku místa tradiční horské zástavby, uzavřený vzrostlou zelení s parkovou úpravou.

V romantické scenérii Anenského údolí ležícím v části údolí říčky Mumlavy, v zachovaném koloritu tradiční krkonošské architektury, v prostředí pestrobarevných luk a hlubokých hvozdů, přitom v docházkové vzdálenosti hlavního ski areálu a centra Harrachova vzniká ojedinělý rezidenční projekt ANENSKÝ DVŮR pro náročné klienty.

Harrachov: Harrachov - Nejpopulárnější české horské středisko, království letních a zimních sportů v národním parku KRNAP. Unikátní nejvýše položené golfové hřiště, tenisové campy, lyžařské magistrály, čtyř-sedačkové lanovky, vleky, četné sjezdové svahy, bobová dráha s celoročním provozem, bowling arena, na 70 restaurací a barů, síť obchodů, to je Harrachov - Tady je příjemné být doma! Není pravděpodobné, že by se Vám odtud vůbec někam chtělo! A kdyby přeci na skok - do Prahy je to po dálnici 90 minut!

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů